Головна > Установка арочної дверці зі склом м. Луцьк Волинської області

Установка арочної дверці зі склом м. Луцьк Волинської області

Арочна дверка
Арочна конструкція

До нас прийшло замовлення з міста Луцьк із запитом на розробку дверцят арочної форми для каміна зі склом. Вони мали бути індивідуальних розмірів і з конкретними побажаннями.

Що просив наш клієнт?

  • унікальний розмір, який підійшов би для вже існуючого каміна
  • бюджетний варіант з хорошим дизайном дверцят зі склом
  • можливість регулювати інтенсивність горіння полум’я в каміні
  • простий в догляді варіант дверцят.

Що ми запропонували нашому клієнтові?

Були виготовлені арочні дверцята зі склом для існуючого каміна.

Арочні дверцята для каміна зі склом вставляються всередину отвору, завдяки чому немає виступів дверцят за периметр каміна. Для установки використовується вогнетривкий шнур і герметик, які витримують температуру до 1100 градусів.

Клієнт висловив бажання розмістити скло всередині, яке витримує температуру до 800 градусів. У дизайні використана модель ручки Lite. Ці матеріали дозволяють зробити дверцята з поєднанням стильного зовнішнього вигляду і оптимальної для клієнта ціни.

Ви можете дізнатися відгук про нашу роботу подивившись невелике відео

І звичайно ж ми врахували функціональні побажання клієнта. У всіх дверцятах для каміна зі склом Ognevoda реалізована система «чисте скло», при якій теплий потік повітря подається на внутрішню сторону скла і утворює захисний бар’єр від кіптяви. Це дозволяє очищати камін 1 раз на 5 використань.

Для регулювання сили горіння палива був встановлений регулятор подачі повітря в нижній частині. Відкриваючи або закриваючи регулятор можна збільшити або зменшити приплив повітря в камін завдяки чому ви контролюєте швидкість горіння дров і силу вогню.

Оgnevoda відкрита до побажань клієнтів, ви завжди можете вибрати один з наявних варіантів дверцята зі склом або розробити унікальний дизайн.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0