Головна > Установка дверцят зі склом Івано-Франківська обл. с. Угринів

Установка дверцят Івано-Франківська обл. с. Угринів

Дверцята Аркова Вставна

Размір: 667*491 мм

До нас прийшло замовлення з с. Угринів. Клієнт хотів купити дверцята для каміна зі склом. Вони мали бути індивідуальних розмірів і з конкретними вимогами.

Що просив наш клієнт?

  • унікальний розмір, який підійшов би для вже існуючого каміна
  • нестандартна форма у вигляді арки
  • бюджетний варіант з хорошим дизайном дверцят для каміна
  • можливість регулювати горіння палива в каміні
  • простий в догляді варіант дверей для каміна

Що ми запропонували нашому клієнтові?

Була виготовлена ​​арка в розмірі 667 на 491 мм. Це саме той розмір, який замовив клієнт.

Дверцята для каміна вставні. Вони вставляються всередину отвору, завдяки чому немає виступану дверцят за периметр каміна. Цей варіант підійшов нашому клієнтові, оскільки накладну дверцю в уже існуючий камін можливо було виготовити зі значним збільшенням бюджету (30%). Для установки вбудованої дверцяти використовується вогнетривкий шнур і герметик, які витримують температуру до 1100 градусів.

Оскільки клієнт хотів купити дверцята для каміна зі склом бюджетного варіанту ми використовували дверцята з встановленим з внутрішньої сторони склом, яке витримує температуру до 800 градусів. У дизайні використана модель ручки Lite. Ці матеріали дозволяють зробити дверцята з поєднанням стильного зовнішнього вигляду і оптимальної для клієнта ціни.

І звичайно ж ми врахували функціональні побажання клієнта. У всіх дверцятах Ognevoda реалізована система «чисте скло» при якій теплий потік повітря подається на внутрішню сторону скла і утворює захисний невидимий повітряний бар’єр від кіптяви. Це дозволяє очищати камін не частіше 1 разу на 5 використань, а саме забруднення стає мінімальним.

Для регулювання сили горіння палива був встановлений регулятор подачі повітря в нижній частині. Відкриваючи або закриваючи регулятор можна збільшити або зменшити приплив повітря в камін завдяки чому ви контролюєте швидкість горіння дров і силу вогню.

Оgnevoda відкрита до побажань клієнтів, ви завжди можете вибрати один з наявних варіантів дверцята зі склом або розробити унікальний дизайн.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0