Головна > Установка двостулкових дверцят для каміна м.Полтава

Установка двостулкових дверцят для каміна м.Полтава

2-х профільна дверка
Зовнішнє скло

До нас прийшло замовлення з міста Полтава із запитом на розробку вставної прямокутної двері для каміна за індивідуальними розмірами і з індивідуальними побажаннями.

Що просив наш клієнт?

  • унікальний розмір, який підійшов би для вже існуючого каміна
  • прямокутна форма
  • хороший дизайн
  • скло без перемички
  • простий в догляді варіант дверцят

Що ми запропонували нашому клієнтові?

Була виготовлена ​​прямокутна дверцята для існуючого каміна.

Дверцята вставні, судячи з назви ми можемо зрозуміти що вони вставляються всередину отвору, завдяки чому немає виступаючих частин дверцят . По периметру закриває простір між дверцятами і конструкцією каміна герметик. Сховавши всі нерівності і збільшивши герметичність, ми отримали максимально стильний і цілісний дизайн.

У дверцятах встановлено скло «Плазма», тобто його кріплення – зовнішнє. Також по краю скла виконано напилення термостійкою фарбою, яка є частиною декору дверцята. Таке напилення ховає за собою конструкційні металеві елементи дверцят. Також, щоб не псувати зовнішній вигляд виробу використовуються приховані петлі. При цьому скло витримує температуру до 800 градусів.

У дизайні використана модель ручки Lite. Ці матеріали дозволяють зробити дверцята з поєднанням стильного зовнішнього вигляду і оптимальної для клієнта ціни.

І звичайно ж ми врахували функціональні побажання клієнта. У всіх дверцятах Ognevoda реалізована система «чисте скло» при якій теплий потік повітря подається на внутрішню сторону скла і утворює захисний бар’єр від кіптяви. Це дозволяє очищати камін 1 раз на 5 використань, а саме забруднення стає мінімальним.

Оgnevoda відкрита до побажань клієнтів, ви завжди можете вибрати один з наявних варіантів дверцят або розробити унікальний дизайн.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0