Головна > Установка двостулкових камінних дверцят м. Дніпро

Установка двостулкових камінних дверцят м. Дніпро

2-х стулкові дверці зі збільшеною подачею повітря

До нас прийшло замовлення з міста Дніпро із запитом на розробку круглих призматичних дверцят для круглого каміна. Вони мали бути створені за індивідуальними розмірами і з індивідуальними побажаннями.

Що просив наш клієнт?

  • унікальний розмір, який підійшов би для вже існуючого круглого каміна
  • дверцята призматичної форми
  • бюджетний варіант з гарним дизайном камінних дверцят
  • посилена подача повітря
  • можливість регулювати горіння палива в каміні
  • простий в догляді варіант дверцят

Що ми запропонували нашому клієнтові?

Були виготовлені ​​призматичні дверцята зі склом для каміна. У камінних дверцятах зробили подачу повітря “посилений +++”, з повноцінним регулюванням.

Вставна дверцята для каміна, вставляється всередину отвору, завдяки чому немає виступаючих частин дверцят за лицьову частину каміна. Для установки камінних дверцят використовується вогнетривкий шнур і герметик, який витримує температуру до 1100 градусів.

У камінної дверці встановлено скло «Плазма», тобто його кріплення – зовнішнє. Вся зовнішня частина, так званий фасад каміна, виконаний зі склокераміки. Також по краю скла виконано напилення термостійкої фарби, яка є частиною декору дверцят. Таке напилення ховає за собою конструкційні металеві елементи дверцят. Також, щоб не псувати зовнішній вигляд виробу використовуються приховані петлі. При цьому скло витримує температуру до 800 градусів.

Клієнт висловив бажання розмістити скло зовні, яке витримує температуру до 800 градусів. У дизайні використана модель ручки Lite. Ці матеріали дозволяють зробити дверцята з поєднанням стильного зовнішнього вигляду і оптимальної для клієнта ціни.

І звичайно ж ми врахували функціональні побажання клієнта. У всіх дверцятах зі склом для каміна Ognevoda реалізована система «чисте скло» при якій теплий потік повітря подається на внутрішню сторону скла і утворює захисний бар’єр від кіптяви. Це дозволяє очищати камін 1 раз на 5 використань.

Ви можете дізнатися більше про нашу роботу подивившись невелике відео

Для регулювання сили горіння палива був встановлений регулятор подачі повітря в нижній частині. Відкриваючи або закриваючи регулятор можна збільшити або зменшити приплив повітря в камін завдяки чому ви контролюєте швидкість горіння дров і силу вогню.

Оgnevoda відкрита до побажань клієнтів, ви завжди можете вибрати один з наявних варіантів дверцят або розробити унікальний дизайн.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0