Головна > Установка кутової вставної дверцяти м. Київ

Установка кутової вставної дверцяти м. Київ

Кутова вставна
камінна дверц
ята

Ми виконали незвичайне замовлення для нашого клієнта з Києва. Він хотів купити скляні двері для каміна. Унікальний дизайн і унікальний розмір втілилися в кутових камінних дверцятах.

Хочемо звернути вашу увагу, що при такому дизайні камін може розташовуватися в будь-якій частині кімнати і бути чудовим акцентом в інтер’єрі.

Кріплення камінної дверки накладне в бічній і фасадній частині каміна. Так чином ми зберегли максимальний огляд на вогонь. По периметру закриває простір між дверцятами і конструкцією каміна герметиком. Сховавши всі нерівності і збільшивши герметичність, ми отримали максимально стильний і цілісний дизайн.

У фасадної частини каміна встановлені двоє дверцят. Це додає зручності і дає змогу економити простір, необхідний для відкривання каміна.

Для виробництва використано жароміцне скло, всі деталі пофарбовані жаростійкої фарбою. Тому вся дверцята в цілому розрахована на вплив високих температур.

На кожних дверцятах каміна зі склом встановлена ​​ручка lite, яку при необхідності можна замінити. Ця ручка добре підкреслює мінімалістичний дизайн.

У ціх дверцятах зі склом застосована технологія «чисте скло». Можливість спостереження за вогнем в безпечних умовах – ось головна мета компанії Ognevoda при виробництві кожних дверцят для каміна.

Унікальний дизайн, великий розмір і відмінне рішення для інтер’єру. Купити скляні двері для каміна можна на нашому сайті. Якщо вам також необхідна камінна дверцята – зв’яжіться з нами і ми підберемо відповідний вам варіант або запропонуємо індивідуальний варіант дверцят.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0