Головна > Установка накладної дверці з подачею повітря через коробку м. Харків

Установка накладної дверці з подачею повітря через коробку м.Харків

Накладні
камінні дверці

До нас прийшло замовлення з міста Харків. Наш клієнт хотів купити скляні двері для каміна розроблені за індивідуальними розмірами в існуючий камін.

Що просив наш клієнт?

  • унікальний розмір, який підійшов би для вже існуючого каміна
  • бюджетний варіант з хорошим дизайном камінних дверцят
  • посилений приплив повітря
  • можливість регулювати горіння палива в каміні
  • простий в догляді варіант дверцят

Що ми запропонували нашому клієнтові?

В даному випадку була виготовлена ​​накладна камінна дверця, завдяки чому вдалося зберегти максимальний розмір скла для спостереження за вогнем. Основа такої дверцяти кріпилася по периметру каміна за допомогою ущільнювача та скловолокна.

Камінні двері мають приплив повітря через коробку.

Зовнішнім є і скло «Плазма», яке було використано при виготовленні дверцяти. Таким чином, ми отримали цілісний фасад каміна. Також були використані приховані петлі, а по контуру скла виконано напилення термостійкою фарбою в колір дверцяти. Все це дозволило створити єдиний дизайн!

На двері була встановлена ​​ручка збірна нержавіюча Lite, яку при необхідності можна замінити. Ця ручка добре підкреслює мінімалістичний дизайн. При цьому ручка розроблена таким чином, щоб зберігати комфортну температуру для дотиків і не нагрівається від інших частин каміна. Саме це забезпечує комфортне додавання палива.

У цій конкретній моделі, як і в кожній виробленої нами дверці, ми застосували технологію «чисте скло». Повітряний прошарок захищає скло від кіптяви, яка йде від вогню. Це дозволяє не тільки насолоджуватися красивим видом каміна від початку і до кінця горіння палива, але і скорочує кількість чисток скла 1 раз на 5 використань. Сама ж чистка скла стає дедалі легшою.

В даному випадку ми отримали поєднання стилю і якості. Красива камінна дверці не боїться високих температур, захищає будинок від відкритого вогню, робить камінні двері більш безпечним пристроєм.

Купити скляні двері для каміна можна на нашому сайті. Якщо вам також необхідна камінна дверцята – зв’яжіться з нами і ми підберемо відповідний вам варіант або запропонуємо індивідуальний варіант дверцят.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0