Головна > Установка накладної дверці скло “Плазма” ручка Nero м. Ужгород

Установка накладної дверці скло “Плазма” ручка Nero м. Ужгород

Накладні дверцята “Плазма”
ручка Nero

Географія наших клієнтів дуже широка і, звичайно, не обійшлося без замовлень із західної частини України. Ми хочемо розповісти вам про скляні дверцята для каміна, які зробили за індивідуальним замовленням з Ужгорода.

Скляні дверцята були вбудовані в камін, який вже був частиною інтер’єру. Нашим завданням було доповнити камін без втрат для дизайну.

Дверцята добре поєднується зі світлою обробкою каміна. Для фарбування була використана термостійкий фарба, яка витримує високі температури.

Що ми запропонували нашому клієнтові?

В даному випадку була виготовлена ​​скляна дверка для каміна, завдяки чому вдалося зберегти максимальний розмір скла для спостереження за вогнем. Основа таких дверцят кріпиться по периметру каміна з пересіченням ущільнювача зі скловолокном.

Зовнішнім є і скло «Плазма», яке було використано при виготовленні дверцят для каміна. Таким чином, ми отримали цілісний фасад каміна. Також були використані приховані петлі, а по контуру скла виконано напилення термостійкої фарбою в колір підстави дверцята. Все це дозволило створити єдиний дизайн!

На склі дверцят для каміна встановлена ​​ручка Nero, яка є розбірною і легко заміною. При цьому ручка розроблена таким чином, щоб зберігати комфортну температуру для дотиків і не нагрівається каміна. Саме це забезпечує комфортне додавання палива.

У цій конкретній моделі, як і в кожної виробленої нами камінної дверці, ми примінили технологію «чисте скло». Повітряний прошарок захищає скло від кіптяви, яка йде від вогню. Це дозволяє не тільки насолоджуватися красивим видом каміна від початку і до кінця горіння палива, але і скорочує кількість чисток скла 1 раз в 5 використань . Сама ж чистка скла стає легше.

В даному випадку ми отримали поєднання стилю і якості. Красива накладна камінна дверка не боїться високих температур, захищає будинок від відкритого вогню, робить камін більш безпечним.

Якщо вам також необхідна камінна дверка – зв’яжіться з нами і ми підберемо відповідний вам варіант або запропонуємо індивідуальний варіант дверцят.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0