Головна > Установка накладної дверцяти для каміна м. Житомир

Установка накладної дверцяти для каміна м. Житомир

Накладна камінна
дверця 715*505 мм

До нас прийшло замовлення з міста Житомир із питанням на розробку накладних дверцят для каміна за індивідуальними розмірами в існуючий камін.

Що просив наш клієнт?

  • Унікальний розмір, який підійшов би для його каміна
  • Бюджетний варіант з хорошим дизайном накладних дверцят
  • Прості в догляді варіанти дверцят

Що ми запропонували нашому клієнтові?

В даному випадку була виготовлена ​​накладна камінна дверця, завдяки чому вдалося зберегти максимальний розмір скла для спостереження за вогнем. Основа такої дверці кріпиться по периметру каміна за допомогою ущільнювача зі скловолокна.

На накладній дверці встановлена збірна нержавіюча ручка Lite, яку при необхідності можна замінити. Ця ручка виконана у мінімалістичному дизайні. При цьому ручка розроблена таким чином, щоб зберігати комфортну температуру для дотиків і не нагрівається від каміна. Саме це забезпечує комфортне додавання палива.

У цій конкретній моделі, як і в кожної виробленої нами камінної дверці, ми примінили технологію «чисте скло». Повітряний прошарок захищає скло від кіптяви, яка йде від вогню. Це дозволяє не тільки насолоджуватися красивим видом каміна від початку і до кінця горіння палива, але і скорочує кількість чисток скла 1 раз в 5 використань. Сама ж чистка скла стає легше.

В даному випадку ми отримали поєднання стилю і якості. Красива накладна камінна дверка не боїться високих температур, захищає будинок від відкритого вогню, робить камін більш безпечним.

Якщо вам також необхідна камінна дверка – зв’яжіться з нами і ми підберемо відповідний вам варіант або запропонуємо індивідуальний варіант дверцят.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0