Головна > Установка накладної дверці зі склом “Плазма” ручка Nero м. Київ

Установка накладної дверці зі склом “Плазма” ручка Nero м. Київ

Накладні дверцята “Плазма”
ручка Nero

Географія наших клієнтів дуже широка і, звичайно, не обійшлося без замовлень зі столиці. Ми хочемо розповісти вам про дверцята для печей і камінів, яку зробили за індивідуальним замовленням з міста Київ.

Скляні двері встановлені ​​в камін, який вже був частиною інтер’єру. Нашим завданням було доповнити камін без втрат для дизайну.

Першою відмінною рисою даних дверцят для печей і камінів є її колір. Для поєднання світлої обробки каміна, дверцята були виконані в мідному кольорі. Для фарбування була використана термостійка фарба, яка витримує високі температури.

Що ми запропонували нашому клієнтові?

В даному випадку були виготовлені ​​скляні двері на камін, завдяки чому вдалося зберегти максимальний розмір скла для спостереження за вогнем. Основа такої дверці кріпиться по периметру каміна за допомогою ущільнювача та скловолокна.

Зовнішнім є і скло «Плазма», яке було використано при виготовленні скляних дверей. Таким чином, ми отримали цілісний фасад каміна. Також були використані приховані петлі, а по контуру скла виконано напилення термостійкої фарби в колір дверцят. Все це дозволило створити єдиний дизайн!

На дверцятах для печей і камінів встановлена ​​ручка Nero, яка є розбірною і при необхідності може легко замінюватися. При цьому ручка розроблена таким чином, щоб зберігати комфортну температуру для дотиків і не нагрівається від інших частин каміна. Саме це забезпечує комфортне додавання палива.

У цій конкретній моделі, як і в кожних вироблених нами дверцятах, ми застосували технологію «чисте скло». Повітряний прошарок захищає скло від кіптяви, яка йде від вогню. Це дозволяє не тільки насолоджуватися красивим видом каміна від початку і до кінця горіння палива, але і скорочує кількість чисток скла 1 раз на 5 використань. Сама ж чистка скла стає набагато легшою.

В даному випадку ми отримали поєднання стилю і якості. Красиві скляні двері на камін не бояться високих температур, захищають будинок від відкритого вогню та роблять камін більш безпечним.

Якщо вам також необхідна камінна дверцята – зв’яжіться з нами і ми підберемо відповідний вам варіант або запропонуємо індивідуальний варіант дверцят.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0