Головна > Установка вставної дверці для каміна м. Київ

Установка вставної прямокутної дверці м. Київ

Прямокутна дверка 764*590 мм.
Вставна конструкція без перемички

До нас прийшло замовлення з міста Київ із запитом на розробку прямокутних дверцят для каміна з вогнетривким склом. Вони мали бути створені за індивідуальними розмірами та відповідно до індивідуальних побажань.

Що просив наш клієнт?

  • унікальний розмір, який підійшов би для вже існуючого прямокутного каміна
  • дверцята призматичної форми
  • бюджетний варіант з гарним дизайном камінних дверцят
  • посилена подача повітря
  • можливість регулювати горіння палива в каміні
  • простий в догляді варіант дверцят

Що ми запропонували нашому клієнтові?

Були виготовлені ​​прямокутні дверцята для каміна з вогнетривким склом.

Для установки дверцят зі склом використовувався вогнетривкий шнур і герметик, які витримують температуру до 1100 градусів.

Клієнт висловив бажання розмістити внутрішнє скло, яке витримує температуру до 800 градусів. У дизайні використана модель ручки Nero. Ці матеріали дозволяють зробити дверцята з поєднанням стильного зовнішнього вигляду і оптимальної для клієнта ціни.

І звичайно ж ми врахували функціональні побажання клієнта. У всіх дверцятах Ognevoda реалізована система «чисте скло» при якій теплий потік повітря подається на внутрішню сторону скла і утворює захисний бар’єр від кіптяви. Це дозволяє очищати камін 1 раз на 5 використань, а саме забруднення ставатиме мінімальним.

Для регулювання сили горіння палива був встановлений регулятор подачі повітря в нижній частині каміна. Відкриваючи або закриваючи регулятор можна збільшити або зменшити приплив повітря в камін, завдяки чому ви контролюєте швидкість горіння дров і силу вогню.

Оgnevoda відкрита до побажань клієнтів, ви завжди можете вибрати один з наявних варіантів дверцят тут або розробити свій унікальний дизайн.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0