Головна > Установка вставної дверцяти м. Харків

Установка вставної дверцяти м. Харків

Вставна дверка

Ми хочемо розповісти вам про дверцята, які зробили за індивідуальним замовленням з міста Харків.

Дверцята встановлені ​​в камін, який вже був частиною інтер’єру. Нашим завданням було доповнити камін без втрат для дизайну.

В даному випадку була виготовлена ​​вставна дверка, завдяки чому вдалося зберегти максимальний розмір скла для спостереження за вогнем. Для фарбування була використана термостійка фарба, яка витримує високі температури.

Що ми запропонували нашому клієнтові?

В даному випадку були виготовлені ​​вставні дверцята, завдяки чому вдалося зберегти максимальний розмір скла для спостереження за вогнем. Основа таких дверцят кріпиться по периметру каміна за допомогою ущільнювача зі скловолокном. Подача повітря реалізована через коробку.

Зовнішнім є і скло «Плазма», яке було використано при виготовленні дверцята. Таким чином, ми отримали цілісний фасад каміна. Також були використані приховані петлі, а по контуру скла виконано напилення термостійкої фарби в колір підстави дверцята. Все це дозволило створити єдиний дизайн!

Ви можете дізнатися більше про нашу роботу подивившись невелике відео

На дверцятах встановлено ручка Light, яка є бюджетною і легко замінюється. При цьому ручка розроблена таким чином, щоб зберігати комфортну температуру для дотиків і не нагрівається від інших частин каміна. Саме це забезпечує комфортне додавання палива.

У цій конкретній моделі, як і в кожної виробленої нами камінної дверці, ми примінили технологію «чисте скло». Повітряний прошарок захищає скло від кіптяви, яка йде від вогню. Це дозволяє не тільки насолоджуватися красивим видом каміна від початку і до кінця горіння палива, але і скорочує кількість чисток скла (1 раз в 5 використань каміна). Сама ж чистка скла стає легше.

В даному випадку ми отримали поєднання стилю і якості. Красива накладна камінна дверка не боїться високих температур, захищає будинок від відкритого вогню, робить камін більш безпечним.

Якщо вам також необхідна камінна дверка – зв’яжіться з нами і ми підберемо відповідний вам варіант або запропонуємо індивідуальний варіант дверцят.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0