Головна > Установка вставної дверцяти м. Івано-Франківськ

Установка вставної камінної дверці м.Івано-Франківськ

Вставна камінна
дверка

Кожне замовлення для нас особливе. Тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про скляні дверцята для каміна, які ми розробили для клієнта з міста Івано-Франківськ. Дана модель дверцят була виконана на замовлення за індивідуальними мірками.

Що просив наш клієнт?

На замовлення клієнта ми виготовили скляні двері для каміна. Завдяки розміру стала можлива установка у вже наявний камін, завдяки чому він став більш безпечним і зручним для використання.

Була обрана модель, яка вставляється всередину отвору. При такій технології установки дверцят використовують вогнетривкий шнур і герметик. Матеріали витримують температуру до 1100 градусів.

Що ми запропонували нашому клієнтові?

Були виготовлені ​​вставні дверцята на камін.

Оскільки клієнт шукав бюджетний варіант ми використовували дверцята з встановленим з внутрішньої сторони склом, яке витримує температуру до 800 градусів. Ці матеріали дозволяють зробити дверцята з поєднанням стильного зовнішнього вигляду і оптимальної для клієнта ціни. Також, щоб не псувати зовнішній вигляд виробу, використовуються приховані петлі. При цьому скло витримує температуру до 800 градусів.

У даній дверці на камін, виконаної на замовлення, як і в наших базових моделях, використана технологія «чисте скло». Подача повітря організована таким чином, щоб між кіптявою від вогню і склом утворювалося повітряний прошарок. Це дозволяє в повній мірі насолоджуватися красою каміна і очищати скло 1 раз на 5 використань каміна.

У дверцятах використана ручка Lite, яка складається з трубки наповненою повітрям зсередини. При цьому така ручка є легко замінною і надалі її можна буде міняти в залежності від бажання клієнта.

Що ми отримали в результаті? Стильні і лаконічні дверцята, які відмінно підійдуть під будь-який інтер’єр. Базова модель була виконана за індивідуальними мірками і завдяки цьому камін не потребує переробки під стандартний розмір.

Якщо ви теж хочете отримати свої ідеальні дверцята на камін в стандартному розмірі або за вашими мірками, залиште нам заявку і менеджер зв’яжеться з вами.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0