Головна > Установка вставної камінної дверці м.Харків

Установка вставної камінної дверці м.Харків

Вставна камінна
дверка

Кожне замовлення для нас особливе. Тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про скляні дверцята для каміна, які ми розробили для клієнта з міста Харків. Дана модель дверцят була виконана на замовлення за індивідуальними мірками.

Що просив наш клієнт?

На замовлення клієнта ми виготовили скляні двері для каміна. Завдяки такому розміру стала можлива установка у вже наявний камін, завдяки чому він став більш безпечним і зручним для використання.

Була обрана модель, яка вставляється всередину отвору. При такій технології установки дверцят використовують вогнетривкий шнур і герметик. Матеріали витримують температуру до 1100 градусів.

Що ми запропонували нашому клієнтові?

Були виготовлені ​​вставні дверцята на камін.

Оскільки клієнт шукав бюджетний варіант ми використовували дверцята з встановленим з внутрішньої сторони склом, яке витримує температуру до 800 градусів. Ці матеріали дозволяють зробити дверцята з поєднанням стильного зовнішнього вигляду і оптимальної для клієнта ціни. Також, щоб не псувати зовнішній вигляд виробу, використовуються приховані петлі. При цьому скло витримує температуру до 800 градусів.

У даній дверці на камін, виконаної на замовлення, як і в наших базових моделях, використана технологія «чисте скло». Подача повітря організована таким чином, щоб між кіптявою від вогню і склом утворювалося повітряний прошарок. Це дозволяє в повній мірі насолоджуватися красою каміна і очищати скло 1 раз на 5 використань каміна.

У дверцятах використана ручка Lite, яка складається з трубки наповненою повітрям зсередини. При цьому така ручка є легко замінною і надалі її можна буде міняти в залежності від бажання клієнта.

Що ми отримали в результаті? Стильні і лаконічні дверцята, які відмінно підійдуть під будь-який інтер’єр. Базова модель була виконана за індивідуальними мірками і завдяки цьому камін не потребує переробки під стандартний розмір.

Якщо ви теж хочете отримати свої ідеальні дверцята на камін в стандартному розмірі або за вашими мірками, залиште нам заявку і менеджер зв’яжеться з вами.

Ви можете замовити собі дверцята під свої параметри

Кошик

0